+48 690 670 141
8:00 - 18:00
biuro@luppo-events.pl

Dla wielu mężczyzn wieczór kawalerski ma duże znaczenie, w końcu to ostatni wieczór wolności. Wieczór powinien na długo zapaść w pamięć, nie tylko Panu Młodemu, ale i gościom. Warto zaznaczyć, że dobrze przemyślana impreza nie musi być ani droga, ani nudna czy upokarzająca dla jej głównego bohatera.

Przygotowania należy zacząć od przygotowania listy gości, ustalenia terminów i miejsca, dokonania rezerwacji, oraz zaproszenia uczestników. Należy też zorganizować przekąski i alkohol. Najważniejsze jest jednak przygotowanie planu wieczoru.

Sposobów na udany wieczór kawalerki jest wiele, najpopularniejszy to niewielka impreza dla najlepszych przyjaciół w klubie, pubie czy restauracji. Wiele z takich miejsc ma specjalną ofertę na takie okazje i jest w stanie zapewnić niebanalne pomysły na uatrakcyjnienie wieczoru.

Dla osób, które nie przepadają za imprezami w takich miejscach lub po prostu szukają czegoś ciekawszego lub bardziej angażującego pozostają imprezy tematyczne, imprezy poza miastem, wypady quadami, skoki na bungee, spływy kajakowe, czy popularne ostatnio pokoje zagadek (escape room) – alternatywnych możliwości ciekawego spędzenia wieczoru kawalerskiego jest zatem wiele. Ważne jednak, aby były dopasowane do charakteru Pana Młodego oraz jego gości.

Na wieczorze z pewnością nie może zabraknąć jedzenia i napojów, zarówno alkoholowych, jak i nieprocentowych. Jedzenie i napoje powinny być dopasowane do charakteru i miejsca imprezy, jak i upodobań gości, a zwłaszcza głównego bohatera.