+48 690 670 141
8:00 - 18:00
biuro@luppo-events.pl

Imprezy firmowe cieszą się coraz większą popularnością. Mają one pozytywne skutki zarówno dla pracowników, jak i dla firmy. Takie imprezy pomagają pracownikom się zintegrować, zbudować dobre relacje, a w zgranym zespole lepiej się pracuje, panuje lepsza atmosfera, co przekłada się na lepsze wyniki w pracy i większe zyski dla firmy.

Celem imprezy firmowej jest budowanie więzi i motywowanie pracowników, dlatego podstawą udanej imprezy jest odpowiedni plan, który zakłada nie tylko dobrą zabawę, ale i kładzie nacisk na integrację. Takie imprezy powinny mieć jasno określony cel.

Jaką imprezę wybrać? Uroczyste kolacje firmowe i oficjalne przemówienia wciąż mają swoich zwolenników, jednak największą popularnością cieszą się imprezy terenowe, jak paintball, wyprawy quadami, czy zajęcia linowe. Dla szukających adrenaliny dobrym pomysłem będą natomiast skoki spadochronowe, rajdy konne, czy skutery wodne. Ważne, aby atrakcje były dostosowane do zespołu.

Częstą i dobrą praktyką jest korzystanie z usług firm specjalizujących się w organizacji takich wydarzeń. Mają bogaty wachlarz propozycji, które pozwolą wybrać najbardziej odpowiednią do potrzeb firmy imprezę, od klasycznych spotkań, po wyjazdy terenowe – oczywiście można przedstawić własny pomysł na imprezę. Poza zorganizowaniem samej imprezy zajmują się też transportem, zakwaterowaniem, cateringiem.