+48 690 670 141
8:00 - 18:00
biuro@luppo-events.pl
Depositphotos_11340870_original-1.jpg
Wynajem sprzętu

Poza kompleksową organizacją eventów zajmujemy się także obsługą techniczną oraz wynajmem specjalistycznego sprzętu, przede wszystkim nagłośnieniowego, oświetleniowego oraz multimedialnego, zapewniając odpowiednią w każdych okolicznościach oprawę dźwiękową i wizualną. Wynajmujemy zarówno całe gotowe zestawy urządzeń, jak i pojedyncze urządzenia uzupełniające dostępne na miejscu zaplecze sprzętowe.

Niemal każdy event wymaga odpowiedniego nagłośnienia, oświetlenia oraz oprawy multimedialnej. Zapewniamy dostęp do sprzętu na rozmaite wydarzenia, w tym imprezy firmowe, oraz okolicznościowe, jak bankiety, czy gale, a także koncerty, konferencje, szkolenia, czy targi branżowe, tak krajowe jak i zagraniczne.

Wynajmowany przez nas sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy jest na najwyższym poziomie, pochodzi o znanych, renomowanych producentów, co zapewnia czyste, naturalne brzmienie, efektowne wizualnie oświetlenie architektoniczne, dyskotekowe, sceniczne, czy estradowe.

Posiadamy duży zespół specjalistów w zakresie, multimediów, akustyki czy oświetlenia z wieloletnim doświadczeniem, dlatego jesteśmy w stanie kompleksowo zająć się obsługą techniczną sprzętu i eventu, dzięki której wydarzenie obędzie się bez przykrych niespodzianek.

Zapewnimy ponadto transport sprzętu, jego załadunek i rozładunek, oraz montaż i demontaż na miejscu wydarzenia. 

Mocno zachęcamy do nawiązania współpracy jako stały partner technologiczny na bardzo preferencyjnych warunkach.

  • Wynajem nagłośnienia
  • Wynajem oświetlenia
  • Wynajem multimediów