+48 690 670 141
8:00 - 18:00
biuro@luppo-events.pl
Depositphotos_26721543_original-1.jpg
Targi

Zajmujemy się obsługą targów branżowych, oraz wydarzeń, które się na nich odbywają, w kraju jak i za granicą. Do każdej imprezy targowej podchodzimy indywidualnie, fachowo i profesjonalnie, dbając o każdy szczegół, nawet najmniejszy, zarówno w kwestii samego stoiska, jak i jego obsługi, co zapewnia prawidłowy przebieg wydarzenia od początku do końca.

Najważniejszym elementem targów jest stoisko targowe, które jest wizytówką firmy – nowoczesne i profesjonalnie wykonane przyciąga uwagę potencjalnych klientów odwiedzających targi. Pomożemy w zaprojektowaniu i wykonaniu stoiska, sprzyjającego realizacji założonych celów, zwłaszcza marketingowych, oraz zapewnimy odpowiedni sprzęt, nagłośnieniowy i oświetleniowy, czy multimedia, tworząc zamkniętą, spójną z wizją firmy całość.

W obecnych czasach coraz trudniej przyciągnąć uwagę zwiedzających, można to zrobić dwojako, poprzez abstrakcyjną zabudowę albo nowoczesne rozwiązania multimedialne. Szybki rozwój rozwiązań audio-video w ostatnim czasie, sprawił, że pojawiły się nowoczesne,i przyjemne w użytkowaniu oraz odbiorze produkty, które łatwo jest zaimplementować na stoisku targowym. Wierzymy że skierowanie się ku nowoczesnym technologiom na stoisku targowym jest krokiem niezbędnym, szczególnie jeśli chcemy utrzymać w oczach odwiedzających rozwojowy charakter firmy. Od lat z sukcesem wykorzystujemy rozmaite rozwiązania multimedialne na eventach, dlatego uważamy że jesteśmy w stanie wkomponować je na stoisku w sposób, który będzie przyjemny wizualnie dla gości oraz maksymalnie użytkowy dla wystawcy.

Ludzki organizm jest dużo bardziej wrażliwy wzrokowy na ruch niż statyczne obrazy, dlatego poprzez wyświetlenie filmu produktowego czy animacji na dużym, mocno świecącym ekranie LED, przyciągniemy skutecznie uwagę zwiedzających z dużej odległości, w naszej ofercie posiadamy zarówno wielkopowierzchniowe ekrany LED, z których może być zbudowane całe stoisko, razem z podłogą jak i duże monitory, standardowe i dotykowe. Obraz jest szczególnie dobrze odbierany gdy towarzyszy mu dźwięk, dlatego na każde stoisko polecamy zastosować system nagłośnieniowy ze sprawdzonymi zestawami mikrofonowymi, dobierzemy dla Państwa nagłośnienie, odpowiednie do stoiska targowego lub wydarzeń, które mają się na nim odbywać.