+48 690 670 141
8:00 - 18:00
biuro@luppo-events.pl
Depositphotos_43464007_original-1.jpg
Konferencje

Zajmujemy się kompleksową organizacją i obsługą techniczną konferencji, naukowych, biznesowych, branżowych, czy skierowanych do konkretnych grup – do każdej podchodzimy fachowo i profesjonalnie. Starannie przygotowujemy program, catering i zaplecze techniczno – logistyczne – zajmujemy się pełną obsługą eventu. Zadbamy o każdy szczegół, od początku do końca, co zapewni prawidłowy i niezakłócony przebieg konferencji. Możemy całościowo zorganizować konferencję lub jedynie zająć się jej obsługą.

Jednym z ważniejszych elementów konferencji jest obsługa techniczna, jak nagłośnienie, oświetlenie, multimedia, czy scenografia. Oprawa audio – wizualna decyduje o odbiorze zorganizowanego wydarzenia, dlatego przykładamy do niej szczególną uwagę. Posiadamy własny, sprawdzony sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy i multimedialny, całość uzupełniamy  dużą bazą partnerów technologicznych, dlatego jesteśmy w stanie profesjonalnie przygotować i obsłużyć konferencję pod względem technicznym, nawet te najbardziej złożone. 

Pomożemy w wyborze odpowiedniego miejsca na konferencję, biorąc pod uwagę wielkość i charakter wydarzenia, zapewnimy gościom komfortowy nocleg i transport – zajmiemy się całą logistyką wydarzenia.