+48 690 670 141
8:00 - 18:00
biuro@luppo-events.pl
gallery04-1.jpg
Koncerty

Zajmujemy się kompleksową organizacją i obsługą techniczną koncertów, oraz ich obsługą artystyczną, a także marketingową. Organizujemy zarówno mniejsze, jak i większe koncerty. Pracujemy wyłącznie na wysokiej jakości urządzeniach, posiadamy odpowiednią wiedzę i co najważniejsze doświadczenie, niezbędne w organizacji imprez masowych. postaramy się, aby wszystko wyszło idealnie, bez żadnych niespodzianek.

Zajmujemy się obsługą techniczną koncertów, oraz zapewniamy niezbędny sprzęt techniczny. Zorganizujemy sprzęt multimedialny, oświetleniowy i nagłośnieniowy, wyłącznie sprzęt wysokiej jakości, od uznanych marek. Zapewnimy też odpowiednich fachowców, realizatora oświetlenia, inżyniera dźwięku, technika multimediów, czy managera produkcji.

Zajmujemy się także obsługą artystyczną koncertów. Zapewnimy pomoc w wyborze najbardziej odpowiedniej gwiazdy wieczoru, w zależności od okoliczności i możliwości finansowych. Załatwimy także wszystkie związane z tym formalności, w tym podpisanie umowy, rozliczenie się z artystą, czy zapewnienie transportu, noclegu i wyżywienia.