+48 690 670 141
8:00 - 18:00
biuro@luppo-events.pl
home4-1-1.jpg
Imprezy okolicznościowe (gale i bankiety)

Zajmujemy się organizacją i obsługą imprez okolicznościowych, uroczystych gal i bankietów. Mamy wieloletnie doświadczenie w planowaniu i obsłudze różnego rodzaju imprez, mniej i bardziej oficjalnych, zarówno tych większych, jak i bardziej kameralnych.

W zakres naszych usług wchodzi nie tylko organizacja samej imprezy, ale i pomoc w wyborze odpowiedniego miejsca, zapewnienie wszystkim gościom noclegu i transportu, dobór scenografii, przygotowanie dodatkowych atrakcji, oraz obsługa techniczna eventu.

Możemy dostosować się do wybranej lokalizacji albo jakieś zaproponować, adekwatne do rodzaju i charakteru imprezy, oraz możliwości finansowych. Możemy także zaproponować najkorzystniejszy cenowo i odpowiednio komfortowy nocleg, oraz transport dla gości. Zapewniamy ponadto kompleksową obsługę techniczną – zadbamy o odpowiednią oprawę wizualną i muzyczną, ewentualne także o multimedia.

Nieodłącznym elementem wielu imprez są różnego rodzaju atrakcje, które urozmaicają wydarzenie. Zaproponujemy i zapewnimy najbardziej odpowiednie do imprezy atrakcje, biorąc pod uwagę typ imprezy i cel spotkania.