+48 690 670 141
8:00 - 18:00
biuro@luppo-events.pl
Depositphotos_63380869_original-1.jpg
Imprezy firmowe

Zajmujemy się organizacją i obsługą imprez firmowych, dla pracowników, jak i kontrahentów, zarówno wieczorów tematycznych, imprez zamkniętych, jak i atrakcji outdoorowych. Do każdej imprezy podchodzimy kompleksowo, starając się stworzyć atmosferę dopasowaną do odbiorcy i profilu firmy. Zorganizujemy zarówno większą, jak i mniejszą imprezę, także z niewielkim budżetem, dopasowując ofertę do potrzeb i możliwości firmy.

W zakres naszych usług wchodzi wybór odpowiedniego miejsca na imprezę, zapewnienie gościom noclegu i transportu, pełną obsługę techniczną, dekoracje, a także liczne, dodatkowe atrakcje.

Doradzimy gdzie najlepiej zorganizować imprezę firmową, uwzględniając charakter wydarzenia, możliwości finansowe i kwestie praktyczne. Gościom zapewnimy komfortowy nocleg i sprawny, szybki dojazd na miejsce imprezy i z powrotem. Odpowiednio udekorujemy miejsce imprezy i zadbamy o oświetlenie, co zapewni niezapomniane efekty wizualne. Możemy ponadto zapewnić szereg dodatkowych atrakcji, które urozmaicą imprezę i pomogą w zbudowaniu odpowiedniej relacji między pracownikami.